Przegląd nowości, wyszukiwanie urządzeń w pobliżu i wykonywanie skanu to możliwości, jakie daje mobilna aplikacja HUBO-3D.

W kwietniu swoją wewnętrzną premierę miała aplikacja na urządzenia mobilne pozwalająca użytkownikowi na samodzielną obsługę skanera. Aplikacja została przekazana do testów przez zespół EDUROCO. – Nie możemy się doczekać, gdy aplikacja trafi w ręce użytkowników. To już niedługo! – powiedział Maciej Trojnacki, prezes EDUROCO i pomysłodawca skanera HUBO-3D.

Aplikację opracowano w taki sposób, żeby korzystanie z niej było intuicyjne dla użytkownika. W pierwszej zakładce użytkownik może zapoznać się z nowościami związanymi ze skanerem. Druga zakładka jest najważniejsza, ponieważ pozwala odszukać urządzenia w pobliżu i wyznaczyć do nich drogę, a także uruchomić skanowanie. Skaner został zaprojektowany tak, że skanowanie swojej sylwetki można przeprowadzić samodzielnie, bez pomocy osoby z obsługi. Po zakończeniu skanowania wynikowy model 3D sylwetki można obejrzeć w trzeciej zakładce.

Skip to content